Novinky - Přípravka 2012

10.kolo KLP 2008

18.2.2017 | Přípravka 3. třída | Aleš Vlášek

V dalším kole jsme hostili na svém stadionu 3 soupeře.

Ilustrační obrázek

Prvním soupeřem nám byla Jaroměř, kterou se nám doposud v této věkové kategorii nepodařilo porazit. Vše je ale jednou poprvé a tak kluci k naší velké radosti dokázali po výborném týmovém výkonu porazit svého soupeře v poměru 13-11. 

V dalším utkání jsme po jasném průběhu porazili Dvůr Králové 13-4. V posledním utkání jsme pak podlehli velmi přijatelným výsledkem 4-10 s celkem Vrchlabí ( Jaroměř schytala od tohoto soupeře 30 branek ).

Za ročník 2008 dnes nastoupilo 5 hráčů tohoto ročníku a stejný počet hráčů ročníku 2009. Oproti ostatním soupeřům jsou naši kluci častokrát o hlavu menší, ale bojují jako lvi a výsledky i herní projev jsou každým kolem lepší.

Za dnešní výkon chválíme všechny kluky, ale někteří se obzvlášť činili. V brance předvedl velmi dobrý soustředěný výkon Samuel Zítka, který pochytal spoustu šancí a byl pro kluky velkou oporou. Gólově se dařilo Adamu Vláškovi, který vsítil celkem 11 branek a navíc obětavě vypomáhal v obraně. Tradičně spolehlivě zahráli Vojta Bělobrádek s Ondrou Hlávkem a v druhé půlce turnaje se nám rozehrál Jáchym Zámečník, který podnikal jeden útočný výpad za druhým.

Do konce sezony nám zbývají poslední 2 kola a pak za odměnu závěrečný dvoudenní turnaj v Děčíně.

sepsal: trenér Štěpán Lukášek


<< Zpět