Novinky - Přípravka 2012

4.kolo KLP 2008

19.11.2016 | Přípravka 3. třída | Aleš Vlášek

V dalším kole krajské soutěže přípravek ročníku 2008 jsme na domácím stadionu hostili Hradec Králové A a Novou Paku.

V prvním utkání jsme nastoupili proti Hradci Králové, kde se nám výsledkově nezadařilo a prohráli jsme vysoko 3 - 22. Zápas rozhodl prakticky jeden hráč Hradce, který vsítil většinu branek svého týmu. Naše první trojka to měla velmi těžké a nedokázala tohoto hráče ubránit. Druhá trojka hrála proti svým soupeřům celkem vyrovnanou partii. Nejlepší naši formací pak pro nás byla překvapivě třetí trojka, která byla složená pouze z hráčů ročníku 2009. Tito kluci naplno využili nabídnuté šance a vsítili všechny 3 góly. Navíc měli ještě hodně dalších šancí, které však pokryl dobře chytající hradecký brankář.

Druhé utkání proti Nové Pace dopadlo neuvěřitelným výsledkem 41 - 1 v náš prospěch. Tento zápas se hodnotí velmi těžko, protože soupeř nastoupil ve čtyřech formacích, v nichž hráli děti v rozmezí ročníků 2008 až 2011. V brance měli navíc brankářku, která utkání pouze odstála a prakticky nereagovala na střely našich hráčů. Téměř každá vyslaná střela na branku končila v síti. V tomto zápase jsme nasadili do hry původně přihlížejícího Víťu Stolína, který je r.2010 a hned se mu podařilo vsítit své 2 první branky - gratulujeme !