Novinky - Přípravka 2012

"Mládí" v plném nasazení

14.6.2021 | Přípravka 3. třída | Marie Minaříková

Ani naši nejmenší hokejisté nijak nezahálí. Již od května se nadšeně chystají na novou sezónu.

Ilustrační obrázek

Kategorie přípravek novoměstského hokeje odstartovala přípravu na novou sezónu již od května. Troufáme si říci, že začátek sezóny je nejen pro trenéry, ale i pro děti po tak dlouhé pauze opravdu obrovskou radostí. Nyní můžeme směle zhodnotit, jak nám ten první měsíc probíhal. Ve všech kategoriích se schází hojný počet dětí a díky tomu mohou být tréninkové jednotky velmi pestré a děti se na ně těší, což nám dokazují svojí pilnou docházkou. Pro suchou přípravu využíváme letiště, kde děti trénují v písku a na trávě. Další z tréninků bývá na zimním stadionu a v jeho okolí. Díky vnitřní umělé ploše, venkovnímu hřišti a přilehlému okolí, je i tato tréninková jednotka velmi rozmanitá.

A abychom udrželi vzájemnou radost z pohybu, snažíme se to dětem dělat co možná nejpestřejší. Mimo letiště a zimního stadionu využíváme i atletický stadion nebo Staschody. Začátek června nám dává konečně možnost tréninků na ledě a tak všechny kategorie trénují v sousedním Náchodě, kde je ledová plocha v plném zápřahu.

Jak je možno vidět, příprava na novou sezónu je opravdu různorodá. Pro děti je tato forma pohybu atraktivní a není prostor pro nudu.

Za realizační týmy mohu zhodnotit, že nás těší přístup rodičů, kteří děti na tréninky vodí, stejně tak přístup dětí, které se letní přípravy v hojném počtu účastní.

Lukáš Entler

FOTOGALERIE

<< Zpět