Novinky - Přípravka 2011

2. kolo KLP r. 2009

22.10.2019 | Přípravka 4. třída | Radek Kolář

Ve 2. kole KLP jsme zajížděli do Trutnova.

Ve 2. kole KLP jsme zajížděli do Trutnova, kde našimi prvními soupeři byli domácí hráči z Trutnova a ve druhém zápase hráči HC Mountfield Hradec Králové. Náš tým byl poprvé v sezóně kompletní, takže jsme očekávali kvalitní výkony našeho týmu.

V prvním utkání s HC Trurnov tomu ze začátku opravdu bylo, sehráli jsme vyrovnané 2 třetiny, utkání nepostrádalo rychlost, nasazení ani šance na obou stranách. V poslední třetině se projevila větší sehranost týmu soupeře a závěr utkání byl v jeho režii.

Po krátké pauze naši kluci nastoupili proti těžkému soupeři z Hradce Králové. Od začátku bylo vidět, že nám první zápas vzal hodně sil a kluci od začátku utkání tahali za kratší konec. Soupeř byl rychlejš, sehranější a hlavně hladovější po gólech. Ve všech třetinách hrál naplno až do konce bez ohledu na výsledek. V této herní činnosti máme velké rezervy, na které se budeme muset zaměřit, pokud chceme vítězit.

Další utkání sehrajeme za 14 dní, tj. 3. 11. 2019 na domácím ledě.