Novinky - Přípravka 2011

5. kolo mistrovských zápasů Přípravky 2012

6.12.2021 | Přípravka 4. třída | Lukáš Entler

V sobotu 4.12.2021 zavítal tým Přípravky 2012 k mistrovskému dvojzápasu do Opočna.

Přípravka 2012 v tréninkových dresech

Hned v prvním zápase jsme změřili síly s týmem domácích Baronů. Kluci za mohutného povzbuzování rodičů bojovali a rvali se o dobrý výsledek. Díky trpělivé hře, týmovému výkonu a nasazení v soubojích si došli k vítězství.

Hned po krátké pauze jsme nastoupili proti mužstvu HC Wikov Hronov, se kterými jsme se letos utkali již několikrát a vždy to byl vyrovnaný boj.

Naši borci možná lehce unavení prvním zápasem, možná uspokojeni první výhrou začali velmi vlažně. První minuty zápasu se hráli jen na jednu bránu a to naši. Po prvních minutách a několika gólech v naší síti ale nastal obrat. Kluci se probudili a začali hrát svoji hru. Díky nasazení a bojovnosti každého hráče jsme si vybudovali takový náskok, na který už soupeř nedokázal reagovat. Zápas jsme dotáhli do zaslouženého vítězství. 

Abychom prohloubili týmového ducha, byl domluven po zápasech společný oběd ve Vinárně u Drašnarů. Zde byla možnost ještě se krátce k odehraným zápasům vrátit a kluky pochválit. Sami viděli, že bez týmového nasazení není možné uspět. Děkujeme tímto všem, co se o nás postarali a výborné jídlo připravili. Moc jsme si to užili a kluci si pochutnali. Zárukou toho byly prázdné talíře.

Ještě nebylo ale všem překvapením konec, po společném obědě jsme vyrazili na bowling. Tam jsme strávili dvě hodiny plné napětí a překvapivých výsledků. I zde si to kluci užili, někteří nakonec zkusili i šipky a biliard. Děkujeme obsluze za ochotu a obsluhu.

Všechno jednou končí, i naše společná sobota Přípravky 2012. Kluci si to ale užili, a to je hlavní.

Měli od nás, realizačního týmu a jejich rodičů tak trochu jiného Mikuláše, co říkáte….

FOTOGALERIE

Autor: Lukáš Entler | 7 fotografií

<< Zpět