Novinky - Přípravka 2011

Hráči ročníku 2009 dobyli Trutnov!

29.12.2018 | Přípravka 4. třída | Radek Kolář

Naši hráči ročníku 2009 se 29. 12. 2018 zúčastnili Vánočního turnaje v Trutnově, hraném již na velkém hřišti.

Ilustrační obrázek

Soupeři nám byla silná Jaroměř, domácí Trutnov a neznámá Lomnice nad Popelkou. Nutno podotknout, že všechny týmy přijeli v nejsilnějších sestavách. Pro mnohé naše kluky to byla vůbec první zápasová zkušenost s tímto typem hry, ale díky skvělé přípravě mužstva trenérem Štěpánem Lukáškem, všechny zápasy kluci zvládli na výbornou. A nejenom na hřišti. Tým byl veřejně pochválen jako nejslušnější tým mimo hřiště a patří mu tedy velký dík za vzornou reprezentaci klubu.


TJ Spartak Nové Město nad Metují – HC Lomnice nad Popelkou        4:0

Prvním týmem, proti kterému jsme nastoupili, byla pro nás neznámá Lomnice nad Popelkou. Začátek zápasu byl opatrný, naši borci si soupeře oťukávali a postupně přebírali iniciativu. V polovině první třetiny udeřili třemi rychlými góly a utkání prakticky rozhodli ve svůj prospěch. Soupeř se však prezentoval sympatickou hrou.


TJ Spartak Nové Město nad Metují – HC Jaroměř        4:1

Dalším soupeřem byla silná Jaroměř. Z urostlých hráčů měli naši hráči respekt, ale nezalekli se jich. Hra byla vyrovnaná a přelévala se z jedné strany na druhou. První, kdo lovil puk ze své sítě, byl soupeř, ale netrvalo dlouho a bylo srovnáno. Poté každé mužstvo mělo několik nebezpečných akcí, při kterých se zaskvěli oba gólmani. Z dalšího průběhu hry bylo jasné, že naši kluci více prahnou po vítězství a po krásných akcích přidali další tři branky a soupeři již nedovolili ani jednou skórovat.


TJ Spartak Nové Město nad Metují – HC Trutnov        4:1

Posledním soupeřem byl obávaný Trutnov. Ze zkušeností jsme věděli, že nás tento soupeř na malém hřišti porážel téměř pravidelně dvoucifernými výsledky, a proto bylo potřeba mužstvo co nejlépe připravit, aby odehrálo důstojný zápas. Zápas začal ve velmi svižném tempu a hned na začátku jsme museli řešit nepříjemnost. Jeden z našich nejlepších hráčů, Štěpán Lukášek ml., ze zdravotních důvodů nemohl plně zasáhnou do hry a bylo nutné se sestavou improvizovat. Ukázalo se však, že tým má sílu a se soupeřem hrál vyrovnanou partii. Tento zápas byl zápasem Adama Vláška, který dokázal dostat, šikovností svých rukou, třemi rychlými góly soupeře na kolena. Pojistku připojil Kuba Kašpar a na našem vítězství již nic nezměnil čestný gól soupeře v závěru utkání. Po utkání měl soupeř ještě možnost tří samostatných nájezdů za naše fauly, ale náš skvěle chytající gólman Víťa (Cabadaj) Stolín byl proti a všechny nájezdy s chladnou hlavou bravurně chytil.


Sestava:

Vít Stolín - Václav Leugner, Josef Zimla, Jan Horák, Štěpán Lukášek, Jakub Kašpar - Jakub Bělobrádek, Bára Kolářová, Filip Vít, Adam Vlášek, Daniel Janča, Jakub Světlík.


Celý turnaj byl velice dobře zorganizován, a proto bychom chtěli touto cestou poděkovat pořadateli turnaje, klubu HC Trutnov a jmenovitě pak panu Viktoru Vlčkovi.

FOTOGALERIE

Autor: Radek Kolář | 9 fotografií

<< Zpět