Novinky - Přípravka 2011

Jarní prázdniny v podání Přípravky 2012

20.2.2022 | Přípravka 4. třída | Lukáš Entler

Sezóna se pomalu blíží ke konci, a tak jsme uplynulé jarní prázdniny využili k intenzivnímu trénování a zdokonalování hokejových dovedností.

Přípravka 2012

K obvyklým tréninkovým jednotkám, které máme každé pondělí, středu a pátek odpoledne, jsme přidali ještě dva dopolední tréninky, zaměřené především na zdokonalování techniky bruslení pod vedením Radka Velinského, hráče našeho A mužstva a trenéra u mládežnických kategorií u týmu HC Dynamo Pardubice. Hráči tedy dostali celkem 5-ti tréninky „zabrat“, ale věříme, že do budoucna to bude jen k jejich prospěchu. 

Před nedělním mistrovským dvojzápasem jsme v sobotu v podvečer, pro odreagování, navštívili společně kino v NMnM a spolu se sourozenci a rodiči zhlédli novou pohádku Tajemství staré bambitky 2

V neděli jsme týden zakončili mistrovským dvojzápasem, na který jsme mohli využít komplet celý kádr mužstva 14 ti hráčů. Utkali jsme se postupně s HC Wikov Hronov a s Sk Třebechovice p. Orebem. Kluci odehráli dva výborné zápasy v týmovém duchu a mohou sami na sobě vidět pokroky, které dělají každým tréninkem. Děkujeme klukům za celkový přístup, nasazení a vzornou docházku. Zároveň naše díky patří i rodičům, kteří kluky na tréninky stále doprovází, hlasitě je podporují při zápasech a pomáhají při domácích zápasech s organizací. Další mistrovské zápasy odehrajeme hned příští sobotu 26.2.2022 v Rychnově nad Kněžnou, kde se kromě domácích poměříme s mužstvem HC Opočno.

<< Zpět