Novinky - Přípravka 2011

Přípravka 2012 na turnaji v Trutnově

31.12.2021 | Přípravka 4. třída | Lukáš Entler

Po krátkém odpočinku a nabrání sil po Vánočním turnaji na domácím stadionu jsme vyrazili poměřit síly na turnaj do Trutnova.

Mužstvo Přípravky 2012 po vyhlášení výsledků

Přijali jsme pozvání od pořadatelů turnaje a kromě domácího celku HC Trutnov jsme se jeli popasovat s týmy HC Baroni Opočno a s mužstvem HC Dynamo Pardubice.

Turnaj se hrál opět na hřiště velikosti dvou třetin s počtem hráčů 4+1 na každé straně. Samotná střetnutí týmů byla hrána na 3x 10 min hrubého času s tím, že se každá třetina bodovala zvlášť, takže stále bylo o co hrát. V prvním zápase jsme nastoupili proti domácímu Trutnovu. Po pauze jsme odehráli zápas s mužstvem Opočna a jako poslední ze soupeřů nás čekali Pardubice. Všechny zápasy byly velice vyrovnané a končily s rozdílem 1-2 branek. Kromě 2 třetin s týmem Pardubic, kde na konci každého zápasu bylo skóre 5:0 pro Dynamo, ale v poslední třetině se naši kluci vybičovali k maximálnímu výkonu a hra byla velice vyrovnaná, naši borci odskočili soupeři o 2 góly, ale přesto to na vítězství nestačilo a soupeř v poslední minutě zápasu skóre otočil a vyhrál 3:2

Celkové pořadí bylo následující: 1. HC Dynamo Pardubice, 2. HC Trutnov, 3. Spartak NMnM, 4. HC Baroni Opočno

Vystoupení našeho týmu na turnaji hodnotíme pozitivně, snad kromě první třetiny prvního zápasu, kdy kluci byli ještě možná v šatně a potřebovali trošku probudit, hráli bojovný hokej a dobře bruslili. Když k tomu ještě potrénujeme a budeme pracovat na taktice a přihrávkách, určitě se kluci zase mohou posunout hokejově výš. Teď ale mají opět zasloužený odpočinek a po Novém roce začínáme opět trénovat. Jménem realizačního týmu přípravky 2012 přeji všem čtenářům do Nového roku především hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a zachovejte přízeň novoměstskému hokeji!


FOTOGALERIE

Autor: Lukáš Entler | 14 fotografií

<< Zpět