Novinky - Přípravka 2011

Přípravka 2012 poslední mistrovské zápasy

6.3.2022 | Přípravka 4. třída | Lukáš Entler

Pomalu se blíží konec letošní sezóny a Přípravka 2012 odehrála svoje poslední mistrovské zápasy.

Zahájení zápasu

V sobotu 26.2.2022 jsme odehráli v Rychnově dvojzápas proti domácímu Rychnovu nad Kněžnou a Opočnu. Z důvodu menšího počtu hráčů Opočna, jsme zápas proti Baronům odehráli na polovinu hřiště ve třech hráčích v poli. Druhý zápas proti domácímu týmu Rychnova jsme už ale mohli hrát se 4 hráči v poli na 2/3 hřiště. Kluky za oba tyto zápasy můžeme pochválit. I když oba celky přehrávali, hráli naplno až do samotného konce. 

První březnovou sobotu jsme k mistrovskému dvojzápasu zajeli do Třebechovic. Tam jsme se kromě domácích utkali ještě s HC Wikov Hronov. Oba zápasy, jak bylo dopředu dohodnuté, jsme odehráli již na celé hřiště v počtu 5-ti hráčů. Hráči už si tak začínají zvykat na přechod na velké hřiště a vnímat postupně pravidla "velkého" hokeje. Opět musíme mužstvo pochválit. Přistoupili k oběma zápasům s bojovností, houževnatým bruslením, napadáním a tím dospěli k zaslouženým vítězstvím.

Naše pochvala je určitě na místě, přestože se může zdát, že sezóna končí, tak Přípravka 2012 naopak přidala, využíváme možností volného ledu a začlenili jsme v týdnu další tréninkovou jednotku. Ta poslední byla věnována zlepšování techniky bruslení s a bez kotouče. Na následující úterý jsme si pozvali na domácí led mužstvo HC Náchod, abychom ještě před úplným koncem sezóny poměřili síly. Mistrovské zápasy nám sobotou skončili, ale my jedeme dál. Budeme pravidelně trénovat a dle možností volných ledů doma či u soupeřů hrát ještě do konce března přátelské zápasy. Již nyní máme domluvený přátelský zápas ve středu 16.3.2022 na ledě Litomyšle a v neděli 27.3. 2022 zajíždíme změřit síly do České Třebové, kde v přátelském zápase poměříme sílu s domácím celkem TJ Lokomotiva Česká Třebová.

FOTOGALERIE

<< Zpět