Novinky - Přípravka 2011

Přípravka 2012

14.11.2021 | Přípravka 4. třída | Lukáš Entler

Po 3 odehraných kolech mistrovských turnajů na náš tým vyšlo plánované volno. Pro naše borce to ale určitě neznamená pauzu, i když i na krátkou přestávku bez hokeje se mohou v malé míře těšit

Závěrečné foto se soupeřem z České Třebové

Další mistrovský turnaj naše malé hokejisty čeká až 4. prosince v Opočně, kde kromě domácích poměříme ještě sílu s týmem HC Wikov Hronov. To je ještě ale daleko, tento čas bude tedy vyplněn tréninkovými jednotkami, soustředěním, přátelskými zápasy a také jedním větším turnajem.

Ale pojďme pěkně od začátku a zde bych si dovolil krátkou rekapitulaci probíhající sezóny.

Start sezóny na ledě měli kluci z kategorie Přípravky 2012 v pondělí 13. září 2021 Za dva uplynulé měsíce absolvovali celkem 27 tréninkových jednotek, 11 zápasů (přátelských / mistrovských) a 3 společné soustředění rozdělené vždy na část suché přípravy v tělocvičně zaměřené na všeobecnou sportovní průpravu a část na ledě. Hru na polovinu hřiště střídáme s hrou na 2 třetiny, a tedy postupnou přípravou pro přechod na celé hřiště. K tomu ale ještě vede dlouhá cesta. Jdeme tedy trpělivě trénink za tréninkem, zápas od zápasu a týden za týdnem. Hned v tom následujícím, ve středu 17.11. na St. svátek přivítáme na domácím zimáku soupeře z Náchoda. Na poslední listopadovou sobotu jsme přijali pozvání na turnaj Přípravek 2012 u našeho souseda v Náchodě, kde kromě domácích poměříme svoji sílu s týmy HC Bílý Tygři Liberec, HC Mountfield HK, HC Nová Paka, HC Vrchlabí. Držte nám palce, ať se našim hráčům daří sbírat další hokejové dovednosti a zkušenosti, hra je i nadále baví a dělá jim radost.

Pevně všichni věříme, že i přes nepříznivý vývoj s pandemií koronaviru Covid 19, zůstanou zimní stadiony otevřené a děti budou moci společně sportovat a rozvíjet svoje schopnosti.

FOTOGALERIE

<< Zpět