Novinky - Přípravka 2011

Suchá příprava kategorie mladších žáků

12.7.2022 | Přípravka 4. třída | Lukáš Entler

Suchá letní příprava kategorie ml. žáků odstartovala v pondělí 2.5.2022 a skončila ve čtvrtek 30.6.2022 na zimáku společným opékáním buřtů

Společné foto k ukončení soustředění

Tréninkové jednotky jsme měly pravidelně v pondělí na novoměstském letišti, kde jsme využívali jak travnatou plochu, tak pískové volejbalové hřiště. Ve čtvrtek se trénink odehrával na zimáku a jeho okolí. Jednou za 14 dnů jsme jezdili s hráči na plavecký výcvik do bazénu v Dobrušce. Průběh přípravy, docházku, nasazení, pozitivní přístup od kluků i rodičů, to vše můžeme vyhodnotit jako velmi dobré a s celkovou přípravou a rámcově 20 ti tréninkovými jednotkami jsme jako realizační tým spokojeni.

Po 3 letních soustředěních v Beskydech jsme tentokráte pro utužení party vybrali „naše“ Orlické hory. Konkrétně jsme na 4 dny odjeli do Nové Vsi u Neratova, na penzion Rampušák, kde jsme měli pro kluky nachystané nejen kruhové tréninky na louce vedle penzionu, ale také turistické výšlapy, míčové hry, vědomostní kvízy a šipkovanou.  Počasí nám přálo, takže jsme si mohli hor užít plnými doušky a k velké pohodě přispělo i velmi příjemné ubytování s výbornou kuchyní. Poslední den jsme uzavřeli společným výletem i s některými rodiči a uzavřeli tento výšlap vynikajícím obědem.

Nyní už jen zbývá popřát všem klukům krásné prázdniny, ať si užijí zasloužené volno a na konci prázdnin se budeme těšit na viděnou.

FOTOGALERIE

<< Zpět