Novinky - Přípravka 2011

Turnaj pro kategorie 2012

28.11.2021 | Přípravka 4. třída | Lukáš Entler

Sobotní den jsme strávili na zimním stadionu v Náchodě. Přijali jsme pozvání na hokejový turnaj pro Přípravky kategorie 2012.

Přípravka 2012

Turnaje se kromě našeho mužstva a pořádajícího celku HC Náchod účastnily týmy HC Nová Paka, HC Stadion Vrchlabí, Bílí Tygři Liberec a Mountfield HK. Pozvání mezi takové celky jsme nemohli odmítnout. Bohužel se před turnajem dostali do karantény 4 naši hráči základní sestavy, doplnili jsme mužstvo narychlo třemi hráči kategorie 2013. 

Všechny týmy na tom byly podobně, ale týmy jako Liberec nebo Hradec se s takovou situací, díky široké základně, dokáží poprat podstatně lépe. Hrací plocha byla rozdělena na typ "Karlovy Vary", tedy na polovinu, ale podélně. Hrací doba 2x 12 min hrubého času s letmým střídáním po jedné minutě. Každá část zápasu se počítala do tabulky zvlášť.  Přesto, že naši kluci skončili na posledním, šestém místě, určitě se nemají za co stydět. Předvedli velmi bojovný výkon a zápasy byly velice vyrovnané. Nejvyrovnanější zápasy byly tradičně ze sousedem z Náchoda, kdy jsme jednou prohráli a jednou vyhráli. Zápasy s Libercem 0:4 a nebo 2:6 rozhodně neznamenají žádnou tragédii, stejně tak 1:2 a 0:3 s celkem Vrchlabí, tam to bylo i o štěstí, které se od nás trošku odklonilo. Celkově hodnotíme turnaj pozitivně, všichni hráči se snažili a jezdili naplno. Z výsledku neděláme žádnou tragédii, budeme pokračovat dále ve vytyčené cestě a posouvat se výkonnostně trénink od tréninku a zápas od zápasu. Jsme rádi, že kluci měli možnost porovnat se s hráči z velkých klubů a zjistit, že když ze sebe vydají maximum, mohou s nimi hrát.

Velice děkujeme pořadatelům z Náchoda za pozvání, mít možnost účasti na turnaji a za skvělou organizaci.

FOTOGALERIE

<< Zpět