07. března 2024
A-tým

Pozvánka trenéra T. Topola a hráčů na 3. semifinále

Zítra od 18:00 rozehrajeme třetí semifinálový duel s týmem BK Nová Paka, ve kterém můžeme zaútočit na postup do finále, a zároveň získat pro letošek titul přeborníka Královéhradeckého kraje. Pozvánku pro fanoušky adresuje trenér TOMÁŠ TOPOL společně s hráči A-týmu.

"Rádi bychom touto cestou pozvali všechny naše příznivce a fanoušky na páteční semifinále proti týmu Nové Paky. Chtěli bychom ale zdůraznit, že nadále zůstáváme pokorní, respektujeme sílu soupeře, jsme připraveni i na to, že nemusíme zítra vyhrát. Buďme pozitivní, ale ta pokora a respekt musí být na prvním místě, zdaleka není nic hotového, myslíme, že to bude velice zajímavý, těžký a vyrovnaný zápas, soupeř má totiž spoustu výborných hokejistů. Oba předešlé souboje byly naprosto vyrovnané, my samozřejmě uděláme všechno pro to, abychom vyhráli. Navíc jsem se dozvěděl, že po 15-ti letech bychom si zahráli finále. Ta vidina je hezká, ale není zatím nic jistého. Věříme, že nás zítra požene plný stadion, ale zůstaňme v klidu na zemi, my se budeme snažit, aby se to povedlo. Pokud to nedopadne, musíme s tím počítat, je to play-off a soupeř nám nedá nic zadarmo. Rozhodně ale chceme finále do Nového Města po těch letech znovu přivést a potěšit tak naše příznivce. Zveme tedy ještě jednou všechny fanoušky, aby přišli a užili si pěkný páteční večer s hokejem. Hráčům věřím, že se na ten zápas dobře a pečlivě připraví, cítím z nich odhodlání se o to finále poprat a chuť jít za svým cílem".