Aktuality
Veřejné bruslení 16.03. 2024
16.03. 2024 - Přijďte si k nám zabruslit!!! sobota 16.03. 2024 v čase 13:45-15:45 hod..
MALÁ CENA NMNM 2024
Zveme všechny příznivce na 29. ročník krasobruslařského závodu "MALÁ CENA Nového Města n. Met.", který proběhne v sobotu 9. 3. 2024 od 8:00 hodin na zimním stadionu v Novém Městě nad Metují. PLAKÁT
Veřejné bruslení 10.03. 2024
06.03. 2024 - Přijďte si k nám zabruslit!!! neděle 10.03. 2024 v čase 13:45-15:45 hod..
ZÁPASY
- A-tým
- Dorost
- 9. třída
- Starší žáci
- Mladší žáci
- 4. třída
- 3. třída
- 2. třída
A-tým
15. 3. 2024
Česká Třebová
Nové Město n. Met.
7:4
A-tým
17. 3. 2024
Nové Město n. Met.
Česká Třebová
3:4pp
A-tým
20. 3. 2024
Česká Třebová
Nové Město n. Met.
19:00
Dorost
16. 3. 2024
Opočno
Nové Město n. Met.
8:3
Dorost
17. 3. 2024
Nové Město n. Met.
Nový Bydžov
3:4pp
Dorost
20. 3. 2024
Nové Město n. Met.
Rychnov n. Kn.
17:45
9. třída
15. 3. 2024
HC Olomouc
Nové Město n. Met.
7:2
9. třída
17. 3. 2024
HC Poděbrady
Nové Město n. Met.
3:2pp
9. třída
21. 3. 2024
Nové Město n. Met.
Vrchlabí
18:00
Starší žáci
2. 3. 2024
Dvůr Králové n. Lab.
Nové Město n. Met.
9:5
Starší žáci
16. 3. 2024
Hronov
Nové Město n. Met.
9:1
Starší žáci
19. 3. 2024
Nové Město n. Met.
Trutnov
18:00
Mladší žáci
10. 3. 2024
Nové Město n. Met.
Mountfield HK, a.s.
6:8
Mladší žáci
16. 3. 2024
Vrchlabí
Nové Město n. Met.
4:11
Mladší žáci
23. 3. 2024
Nové Město n. Met.
Jičín
09:15
4. třída
3. 3. 2024
Nová Paka, z.s.
Nové Město n. Met.
odl.
4. třída
3. 3. 2024
Rychnov n. Kn.
Nové Město n. Met.
0:0
3. třída
17. 2. 2024
Třebechovice
Nové Město n. Met.
0:0
3. třída
17. 2. 2024
Nové Město n. Met.
Jaroměř
0:0
2. třída
10. 3. 2024
Hronov
Nové Město n. Met.
0:0
2. třída
10. 3. 2024
Nové Město n. Met.
Jaroměř
0:0
TABULKA
# | Tým | Z | G+ | G- | B | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Česká Třebová | 32 | 210 | 72 | 82 | |
2 | Nové Město n. Met. | 32 | 193 | 86 | 77 | |
3 | Hlinsko | 32 | 176 | 99 | 71 | |
4 | Chrudim | 32 | 132 | 110 | 68 | |
5 | Nová Paka | 32 | 178 | 102 | 66 | |
6 | Mor. Třebová | 32 | 189 | 89 | 64 | |
7 | Litomyšl | 32 | 166 | 127 | 61 | |
8 | Nový Bydžov | 32 | 161 | 111 | 59 | |
9 | Trutnov | 32 | 141 | 131 | 50 | |
10 | Lanškroun | 32 | 129 | 145 | 40 | |
11 | Jaroměř | 32 | 112 | 149 | 39 | |
12 | Náchod | 32 | 123 | 142 | 37 | |
13 | Choceň | 32 | 129 | 182 | 32 | |
14 | Třebechovice | 32 | 139 | 186 | 28 | |
15 | Polička | 32 | 118 | 208 | 22 | |
16 | Dvůr Králové n. Lab. | 32 | 106 | 209 | 20 | |
17 | Opočno | 32 | 45 | 299 | 0 |