15. listopadu 2023

Střelecké galapředstavení v Opočně

Utkání se tradičním soupeřem nás dnes čekalo na ledě nedalekého Opočna. Domácím se zatím v sezoně nedaří, ovšem několik soupeřů dokázali již potrápit. My jsme ale dnes nic nepodcenili a výsledkem je vysoká výhra.

Dnešní utkání bylo jasnou záležitostí. Od 7. minuty, kdy jsme poprvé rozvlnili síťku, jsme pokračovali ve střeleckém představení a postupně navyšovali skóre. Nakonec jsme zápas zakončili s nulou inkasovaných gólů, bez vyloučení a se stoprocentním využitím přesilovek. Upevnili jsme si střelecké sebevědomí, které budeme v neděli potřebovat v daleko těžším duelu na ledě Moravské Třebové.

Trenér Topol a jeho hodnocení "Bohužel mi dnes zdravotní stav nedovolil účastnit zápasu a chtěl bych takto poděkovat a pogratulovat mému kolegovi Tomáši Prausovi k úspěchu. Pogratulovat musím i hráčům, že k utkání přistoupili zodpovědně, zvládli jej na jedničku a doufám, že si jej užili. Osobně jsem měl z toho zápasu mírné obavy, ale nakonec kluci dali již po první třetině jasně najevo, že to zvládnou. Vážím si toho, že to kluci nepodcenili a zápas nakonec dopadl, tak jak dopadl..."